Візитні картки

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Візитка — це інструмент бізнес спілкування, маленьке обличчя вас і вашого бізнесу. І саме вона іноді стає головним імідж-носієм під час першого знайомства.

Сьогодні щоб скласти про людину першу думку досить поглянути на його візитну картку. Зовнішній вигляд візитки скаже про смаки людини і його відношення до життя подібно до того як це може зробити діловий костюм і класичний швейцарський годинник. По шматочку картону або пластику, по візитній картці, можна «прочитати» все про людину та її компанії.

Вишукана і зрозуміла візитка приверне до вас додаткову симпатію співрозмовника і допоможе відкрити багато дверей. Кожен елемент, кожна напис на візитці повинні виражати настрій її власника. Але візитка є не тільки носієм іміджу власника, а й рекламоносієм, тому що на візитці вказується приналежність до компанії, телефони, адреса офісу, електронна адреса. Візитка може привести нового клієнта в компанію, якщо вона була вручена в потрібний момент, наприклад, при переговорах, на виставці, на конференції.

РОЗМІРИ ВІЗИТНИХ КАРТОК

У нашій країні 85% візитних карток мають розмір 50х90 мм. Ще два поширених розміру, кожні з яких має помітно менше поширення, це 54х86 мм (за розміром пластикової карти) і 55х90 мм (європейський розмір). Решта розміри зустрічаються вкрай рідко: 53х90 мм, 40х80 мм («дамський розмір»), 40х90 мм. Розмір візитної картки не впливає на вартість виготовлення.